Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań
 
Szklane dekoracje na komunię
Szklane dekoracje na komunię

Stosowanie dekoracji szklanych w ceremoniach religijnych sięga wieków. Szkło jest popularnym materiałem do tworzenia pięknych i skomplikowanych przedmiotów, a jego zastosowanie podczas ceremonii religijnych nie jest wyjątkiem.

czytaj całość »
Tradycja wianków Wielkanocnych
Tradycja wianków Wielkanocnych

Wieńce wielkanocne stały się popularną ozdobą okresu wielkanocnego, zdobiąc zarówno drzwi wejściowe, jak i stoły. Tradycja ta ma jednak długą historię, sięgającą czasów starożytnych, kiedy w domach wieszano zielone wianki z okazji nadejścia wiosny. Obecnie wianki wielkanocne są często wykonywane z naturalnych materiałów, co podkreśla wagę zrównoważonego i ekologicznego wystroju.

czytaj całość »
Wielkanocne dekoracje
Wielkanocne dekoracje

Pisanki to jedna z najbardziej tradycyjnych i popularnych dekoracji w okresie wielkanocnym. Jaja te są zazwyczaj farbowane na jasne kolory i dekorowane skomplikowanymi wzorami, często przy użyciu wosku lub innych materiałów do tworzenia wzorów. Ręcznie robione pisanki są szczególnie wyjątkowe i nadają tej ukochanej świątecznej dekoracji niepowtarzalny i osobisty charakter. Można je umieścić na ozdobnym stojaku, aby nadać stołowi lub biurku świąteczny wygląd, a także zawiesić na drzwiach lub oknie wraz z gałązką. Ręcznie robione pisanki są dostępne z różnych materiałów, w tym z ceramiki, szydełka, a nawet T-shirtów.

czytaj całość »
Noworoczne dekoracje - co wybrać?
Noworoczne dekoracje - co wybrać?

Tradycja dekoracji noworocznych sięga wieków i różni się w zależności od kultury i regionu. W Chinach kontynentalnych zwyczaj ozdabiania Nowego Roku jest istotną częścią obchodów świąt. Dekoracje są zwykle wykonane w jasnych kolorach i uzupełnione kolorowymi świecami. Do dekoracji sylwestrowych powoli dołączają także gałązki jemioły. Pochodzenie dekoracji noworocznych wywodzi się z wiary, że przynoszą one domownikom szczęście, dobrobyt i szczęście.

czytaj całość »
Świąteczne trendy dekoracyjne 2023
Świąteczne trendy dekoracyjne 2023

Boże Narodzenie to prawdziwe dekoracyjne wariactwo. Dekorujemy świąteczne drzewko, przyozdabiamy okna oraz stół, a nawet rozświetlamy fasady domów

Jedną z najbardziej charakterystycznych dekoracji świątecznych jest choinka, którą często zdobi się ozdobami o różnych kształtach i rozmiarach. Ozdoby te mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym szkła, plastiku i drewna. Wiele rodzin ma swoje własne tradycje, jeśli chodzi o dekorowanie choinki, niektóre decydują się na kolorystykę lub motyw, podczas gdy inne wolą bardziej eklektyczny wygląd. Choinka jest symbolem nadziei i nowego życia, reprezentuje ducha okresu świątecznego. Ozdoby natomiast często mają wartość sentymentalną, gdyż mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie lub stanowić szczególne wspomnienia i chwile.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl